HAP KİTAP

HAP KİTAP

 

HAP KİTAP

 

Hap Kitap, okurları için geleneksel yayıncılık platformunu, dijital yayıncılık platformuyla birleştirmeyi hedefleyen bir uygulamadır. Değişen teknolojiler okuma alışkanlıklarını da değiştiriyor. Matbu kitabın yerini PDF’ler, tablet ve mobil uygulamaları alıyor. Hap Kitap uygulaması kitapseverlerin hem bu değişime ayak uydurmasına yardımcı olacak hem de kitapların içeriğine daha pratik ve ekonomik yollardan ulaşmasını sağlayacak.

Geniş bir kitap yelpazesine sahip olan Hap Kitap uygulamasında 20 farklı kategori altında her okuyucu kitlesine hitap edecek kitap özetleri yer alıyor. Okuyucunun seçeceği bir kitap için maksimum 20 dakika ayırarak kitap hakkında ayrıntılı bir bilgiye sahip olması mümkün. Bu uygulama sayesinde bir günde 4 kitap hakkında fikir sahibi olup üzerine rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Uygulama kullanıcılarına ücretsiz 3 aylık bir deneme süreci ve tüm kitaplara sınırsız erişim hizmeti sunar. Deneme süresinin ardından aylık veya yıllık olarak yapılan abonelik seçenekleri bulunmaktadır. Kullanıcı, abonelik sürecinde istediği kadar kitap özetine sınırsız erişim sağlayabilecektir.


BİZİ TAKİP EDİN